PSD to CSS Çalışmam #1

Bugün blogum için tema araştırmaya başladım. Geçerli olan tema artık yetersiz kalıyordu. Ayrıca blogu yayına soktuğum tarihten beri devam etmeyi düşünmediğim bir tema idi. Kısacası değişim vakti geldi de geçmekte dedim 🙂 Ücretsiz dağıtımı bulunan birkaç çalışma indirdim. İçlerinden bir tanesi tam istediğim gibi olmasa da hoşuma gitti. Kolları sıvadım. 1,5 yıl aradan sonra PSD to CSS çalışmalarına giriştim. Yabancılık çekmedim. Unutmamışım ve özlemişim 🙂 Ufak tefek javascript opsiyonları da ekledim. Ne kadar profesyonel döküm olmuştur o tarafı tartışılır tabi ki. Elimden geldiğince hatasız ve standartlara uygun döküm yapmaya özen gösteriyorum. Bu çalışmayı da sizlerle paylaşmak istedim. Bir gün belki işinize yarar 😉

Dipnot: İç sayfaları hazırlamadım. İhtiyaç duyanlar için hem PSD dosyasını hem html dökümü paylaşacağım. Ben kendi ihtiyacıma göre tasarımdaki her kısmı aynen dökmedim. Siz isterseniz eksik kısımları yine tamamlar, kendinize göre düzenlersiniz.

Uyarı: Firefox’da ve Firefox’a göre hazırlanmıştır. Chrome’da ufak farklılıklar dışında sorun göremedim. Internet Explorer her zamanki gibi sorun yuvası. Onun için de herhangi bir düzenleme yapmıyorum ve uzun zamandır vakit kaybetmiyorum.

Orjinal Çalışma

large

Demo: Buradan

PSD İndir: Buradan

Döküm Çalışmamı İndir: Buradan

Bu yazı Çalışmalarım, Photoshop, Web Tasarım kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

PSD to CSS Çalışmam #1 için 2 cevap

  1. Ellerine sağlık hacım wp ye de ben entegre eder yollarım sana 😉

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir