Blogların Magazin Sitesi – blogkonusu.com

Blog yazarlarını bir platformda toplamayı amaçlayan blogkonusu.com bir nevi yazarların birbirlerini takip edebileceği magazin sitesi diyebiliriz. Kişiler yazılarının tanıtımını platform aracılığı ile -kategorisine göre- yapabiliyorlar. Platformu takip eden diğer yazarlar ile ortak paydada buluşmanıza olanak sağlayan blog konusu, klasik dizin sitesi mantığına olan bakış açısını değiştirmeye hedefliyor.

Blog konusu‘nda konu açarak hem sitenizi tanıtmış oluyorsunuz hem de diğer yazarlarla fikir alışverişinde bulunabiliyorsunuz. Hiçbir önkoşul ve benzeri şart aramayan blog konusu’nun ayrıca puan sistemi de mevcut. Platform üzerinde yapacağınız aktivitelerden biriktirebileceğiniz puanlarla çeşitli ödüller kazanma şansına sahip olacaksınız. Yayın hayatına yeni başlayan blog konusu, blog ekosistemine yapacağı katkılarla da umut vaat ediyor. Açılan konulara cevap bloglayabilecek olmanız benzer konuları araştıran ziyaretçilere de alternatif kaynak listesi görevi görmüş olacaksınız. Konu ile ilgili diğer sitelerin adreslerini de listeleyecek olan blog konusu, zamandan kazanç sağlamanıza olanak sağlayacak.

Konu sıkıntısı yaşayan blog yazarları da aramızda elbet vardır. Blog konusu burada da size yararlı bir kaynak olma yolunda ilerliyor. Blog yazarları bildiğiniz gibi mümkün mertebe sitelerini güncel tutmak zorundadır. Aksi takdirde sıralamaları negatif yönde etkilenir. Yazmaya enerjiniz ve zamanınız var fakat konunuz yoksa uğrayacağınız bir adresiniz var artık: Blogkonusu.com

Puanlama ve ödül sistemi hakkında daha somut birşeyler henüz yok ortada. İşleyiş hızlandıkça sürpriz duyurular yapılacaktır 😉 Bundan sonra sistemi izleyip hep beraber göreceğiz.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir